20
čet, sep
   „Kosanica“ pobedila na svom terenu
Kategorija: Društvo

U poslednjem kolu Zone Zapad „Kosanica“ je pobedila na svom terenu „Topličanin“ iz Prokuplja, rezultatom 1:0.

Jedini strelac bio je Pavićević u 35. minutu.

Pre početka utakmice održan je minut ćutanja, povodom smrti bivšeg saveznog fudbalskog sudije - Ratomira Mijajlovića, iz Kuršumlije.

Pred stotinak gledalaca obe ekipe prikazale su zanimljivu igru.

U prvom poluvremenu igralo se žustro, uglavnom na sredini terena.

Golman „Kosanice“ - Šejić, odbranio je slobodan udarac sa dvadesetak metara. Jedini gol postignut je u 35. minutu. Igrači „Kosanice“ prekinuli su brzi napad gostiju, po levoj strani. Kroz dva dobra i brza dodavanja lopta je stigla do Pavićevića, koji je oštrim udarcem loptu dobacio iza leđa golmana gostiju.

„Kosanica“ iz Kuršumlije je u drugom poluvremenu bila mnogo bolja. Stvorila je tri - četiri izgledne prilike, ali je rezultat ostao nepromenjen.

Prvenstvo je „Kosanica“ završila na sedmom mestu, dok je „Topličanin“ bio drugi.